Unosi za: Arhiva za 2007/12

Tačno pre godinu dana pustili smo prvi preview release, prebeta verziju sa malo mogućnosti i puno bugova. Danas nakon godinu dana imamo preko 200 Blogova, preko 500 prijavljenih korisnika, preko 1000 poseta dnevno, ali najvažnije od svega mnogo više mogućnosti i mnogo manje bugova :).

U Novoj Godini želim Vam pre svega puno zdravlja i sreće, vredne prste i validne feed-ove ;)

Srećna Vam Nova Godina!

adni18_white_christmas.jpg

Srećnu Novu godinu želimo svima koji nas čitaju!!

Posebne čestitke kolegama blogerima koji su naši redovni komentatori.

Svima u 2008. moramo poželjeti prvo puno zdravlja, a onda pozitivne inspiracije za sve što čine. Lijepo se provedite večeras.

Roćko i Zloćka

Svi smo stariji za još jednu godinu. Hogar me uvek nasmeje, a ima i dobre savete. Najnoviji je u današnjem listu Politika.

img_0705.jpg   Ne da mi se da pišem o fudbalu 31. decembra, prosto je neukusno da se fanatici u vreme Božica i Nove godine okupljaju na tribinama umesto za trpezom među najdražima. E sad, ako više volite Alexa del Piera od svojih ukućana, niko vam ne brani da ga pozovete na žrtvovanje praseta u novogodišnjoj noći. Nakon takvog tretmana, naš capitano će shvatiti da su crvene pilule, kojima ga tove kroz karijeru kako bi mu produžili igrački vek, mačiji kašalj prema energetskoj bombi u masnom tanjiru.
   Bez zezanja, ovo je doba godine kada i roboti zaslužuju odmor, kada i menadžeri ne razmišljaju o otimanju i krijumčarenju afričke dece u Evropu, kada i sudije nalikuju ljudima. To što Englezi zakazuju mečeve za Boxing Day ili prvi dan nove godine je samo providni pokušaj da nas uvere u svoju ekscentičnost ali i da olakšaju džepove potrošačke nacije koja se u ove blage dane lakše odlučuje za kockanje na veće sume iz zabave.

  Ludilo spakujte negde u ugao sobe, ali na domak ruke, jer se već 4. januara otvara pijaca roblja…novine će nas zamajavati teorijama zavere, seliti Ronaldinha iz minuta u minut, praviti neverovatne zaplete u želji da pohrane naše nerealne želje, odnosno očekivanja. Ali u narednih par dana čak će i škrabala pokušati da nožem i viljuškom sebi prekrate kukavne živote uvećavajući holesterol i trigliceride…novine ne izlaze, vazduh će biti čistiji.
 
  Za mene je nekada doček novih godina bio isforsirana zabava, prilika da se samoupravljači lepo obuku i dobiju razlog da alkoholom odagnaju crne misli…šansa da svirci dopune novčanike a pevaljke iskombinuju snošaj sa arlaukanjem na stolu. Svi su nekako bili omamljeni ali i rešeni da zadovolje primarni instikt…U SEBE, NA SEBE I POD SEBE…makar do ponoći, kao Pepeljuga ( mada, za razliku od nje, seljani i njihove rumenije polovine obično dobijaju žuljeve od salonskih cipela)

  I ostavite za ozbiljne praznike prave želje…večeras samo sitni snovi i malene ljudske slabosti zaslužuju da se ispune…

  Fantastična trudnjača i ja ćemo u stan naše budućnosti…neću da je maltretiram trećim delom “Lord of the rings”, ne ide da mi Gollum i Sauron plaše nerođeno dete…menjaćemo kanale kao debeli Ronaldo manekenke i klubove…i uživati u sopstvenoj nezainteresovanosti za okolni svet.
   Opet ja o fudbalu, nepopravljiv sam.

   Buon Divertimento…ili ti dobar provod za sve, osim navijačima Intera…zapamtite ovu noć jer vaši najgori strahovi će u narednih 365 večeri postati stvarnost.

   Vidimo se.

Prvo, ne zaboravite na smijeh. Ne zaboravite da vi vladate svojim svijetom. Upamtite da povremeno morate jednom pogriješiti... ako ništa, poslije ćete znati kako je ispravno. Ne opterećujte se. Možete podnijeti upravo koliko nosite. Više vam ni ne treba. Odgovarate samo za sebe. I odgovarate, na koncu, samo sebi. Ne možete garantovati ni za koga. Pa ni za sebe, ako ćemo baš i do tih detalja."nbsp; Jedna sam od onih koja iskreno vjeruje u onu staru da dosta stvari dolazi samo od sebe. Budući jedna od tih - šta god vam treba, bila to sreća ili radost, iskreno vam želim da vas nađe. I to je otprilike sve što imam reći na tu temu. Priznajem, uvijek sam bila slaba kad je trebalo riječima uobličiti sve moguće dobre želje. Šta god htjela reći, stalno sam nesretno zapinjala na onom ¨neka vam se ostvari svaka želja i, važnije, neka želite samo ono što je dobro za vas¨. Mhm, bezlično, je l' da? "nbsp; Zbog toga poljubite sreću u oba obraza i zagrlite je, malo čvršće. Neka zna čija je. A onda se okrenite… i zgrabite radost."nbsp; Čin-čin.

Zbog nevalidnog feed-a (pubdate polje nije u odgovarajućem formatu), svi Blogovi sa mojblog.co.yu sistema uklonjeni su sa Blogotka. Kao što je to ranije bio slučaj i sa blogoye sistemom, svi blogovi će biti vraćeni čim mojblog.co.yu sredi svoj feed.

Hvala na razumevanju.

Nova, novogodišnja, 2.3.2 verzija Wordpress-a donosi par bezbednosnih ispravki kao i ispravke problema sa prethodnim verzijama (za detalje pogledajte dnevnik promena (ChangeLog)).

Najnovija verzija dostupna je u .tar.gz i .ZIP formatu arhiva a po dobrom starom običaju za posetioce ovog bloga pripremljene su i “lake” arhive koje sadrže samo datoteke izmenjene između dve verzije. “Lake” arhive dostupne su u .tar.gz i .ZIP formatu pa sami odaberite koju ćete koristiti uz obavezno pravljenje rezervne kopije postojećih podataka i praćenje instrukcija za prelazak na novu verziju.

addthis_url = 'http%3A%2F%2Fblog.velickovic.net%2Finternet%2Fwordpress-232%2F'; addthis_title = 'Wordpress+2.3.2'; addthis_pub = 'vbraca';

 © Bratislav Veličković a.k.a. Veličković::blog Slobodna upotreba sadržaja uz obavezno navođenje izvora

XXII/2 Pred tri popodne, čula je otvaranje ulaznih vrata i njegov glas: - Ja sam Stano! Odradili smo nešto ranije – ulazi u sobu - Zdravo! Stana ga gleda i pokušava da proceni njegovo raspoloženje. - Zdravo. Kako je bilo? - Teško. – othukne Simeon. - Otkaz? – pita Stana. - Suprotno, moja Stano, traže me nazad bez obzira na moju pobunu. [...]

Milica i Milutin sa Deda Mrazom - Srećna Nova 2008.

Da ne dužim … želim Vam da se isto tako dobro “snađete” kao i moji klinci … i zdravlja naravno!

addthis_url = 'http%3A%2F%2Fblog.velickovic.net%2Fsvakodnevnica%2Fu-dve-reci-srecna-nova%2F'; addthis_title = 'U+dve+re%C4%8Di+-+Sre%C4%87na+Nova'; addthis_pub = 'vbraca';

 © Bratislav Veličković a.k.a. Veličković::blog Slobodna upotreba sadržaja uz obavezno navođenje izvora

Hteo sam da sačekam da dođe 1. januar, ali pošto je svima ovo poslednji post u staroj godini, pa da ne odskačem ni ja postavljam dan (pre će biti pola dana) unapred )

Srećna Nova Godina!

Dakle, želim svima Srećnu Novu 2008. Godinu, lep provod večeras, odmorite se od svih obaveza, pa za koji dan ponovo radno raspoloženje da zavlada )

Još jednom, Srećna Nova Godina!

[Slashdot] [Digg] [Reddit] [del.icio.us] [Facebook] [Technorati] [Google] [StumbleUpon]
blogodak blog

Blogodak?

Blogodak je vaš pogled na domaću blogosferu. Prijavite se i napravite sopstvenu listu blogova koje pratite.

O projektu

Podrška

MyCity.co.yu

DevProTalk